• بهترین نقش بر دیوار مدارس و سایر موسسات  آموزشی

  • بهترین هدیه ی تقدیر برای برگزیده ها و منتخبین

  • تابلو فرش های نجومی دریچه ای متفاوت به اعماق آسمان برای منازل

  • پیشنهاد ویژه: سحابی هلیکس

  • زیباترین هدیه: رز کهکشانی

  • همایش هایی باشکوه : با سحابی پروانه ای و سحابی رزت

درباره ی ما

گروه ایده تابلو فرش های نجومی

65432
هنگامی که سخن از هستی و کائنات  بر زبان می آوریم؛ در اولین نگاه شگفتی های کره ی خاکی،  ذهن ما را متوجه خویش می سازد.
  اعماق اقیانوس ها را با همه ی اسرار و رنگارنگی اش مرور می کنیم و کوه و دشت و صحرا را در می نوردیم  و آنگاه که سر بلند می کنیم و به آسمان چشم می دوزیم،  در خشش ستارگان را بسیار مسحور کننده می یایبم .
اما این درخشش، ابتدای راه سفر به عمق  بی کرانه ی کیهان است.
یک ابزار نجومی ساده همچون دوربین دوچشمی و در گام های بعد تلسکوپ های مجهز و مجهزتر هر بیننده ی مشتاق را  مجذوب تصاویر حیرت آوری می سازد که راز پیدایش هستی را در خود نهفته اند.
رازی از ابتدای لحظه ی آغاز تا آینده هایی بسیار دور دست که نه تنها بشریت و جایگاه زمینی اش  بلکه  معمای هستی را به تمامی در بر گرفته است .
ما با ثبت طرح تابلو فرش ها و دیگر منسوجات نجومی برای اولین بار در سطح دنیا،  تصمیم گرفته ایم  تا زیباییهای خیره کننده و شگفت انگیز آسمانی را که  گاه ابعاد چندین سال نو ری را در بر می گیرد، در قاب کوچکی، میهمان  چشمهای شما سازیم و با تلفیق علم و هنر،  دلها و اندیشه ها را با نگاهی متفاوت ، وسعتی آسمانی بخشیم.
گروه  ایده ی  تابلو فرش و دیگر منسوجات نجومی  با ثبت طرح  ایده ی فوق  اولین و تنها  عرضه  کننده ی انحصاری  تابلو فرش و دیگر بافته های نجومی می باشد . در این راستا ما  از یک گروه تولیدی بسیار قدرتمند  و متعهد  بهره گرفته ایم تا محصولاتی با بالاترین کیفیت  و تنوع بی نظیر  همراه با دقت و سرعت در ارائه ی آنها به مشتریان فرهیخته و عزیزمان  تقدیم نمائیم.
شما با انتخاب  کلکسیون  موجود یا درخواست  دیگر محصولات در این زمینه می توانید؛ عضوی از گروه جهانی علاقه مندان به رویکرد جدید تلفیق علم و هنر باشید که بال و پری نو  به وسعت بی کران آسمان به اندیشه ی هنری خویش بخشیده اند .

boshrabaran@